fbpx

Pakiet EKO

W tym pakiecie docierasz na przystań pontonową w Sromowcach Niżnych przy ul. Pienińskiej 2, najpóźniej 15 minut przed umówioną godziną.

Na miejscu jest parking do dyspozycji uczestników raftingu.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy przeprowadzą z Tobą krótkie szkolenie, po którym wyruszysz w dwugodzinną, niezapomnianą przygody na Dunajcu, podziwiając Trzy Korony, Czerwony Klasztor, Skok Janosika, Sokolicę z poziomu Dunajca, dopływając do Szczawnicy, skąd możesz wybrać się w drogę powrotną pieszo np. przez Trzy Korony, Sokolicę, bądź ścieżką pieszo-rowerową do Sromowiec Niżnych.

Spływ dostarczy Ci wielu wrażeń, rzeka – momentami rwąca, pozwoli na zastrzyk adrenaliny , żeby później ukoić i zrelaksować na spokojnej i cichej wodzie. Przełom Dunajca jest miejscem, które nie sposób opisać w kilku zdaniach – musisz tu być i przekonać się sam o jego uroku.

Wybór tego pakietu to opcja dla osób, które same chcą dowolnie dysponować swoim czasem i zaplanować wycieczkę tak, aby skorzystać z uroków Pienin. Wybierz opcję najlepszą dla siebie i swojej rodziny. Jeśli jesteś fanem górskich wycieczek, koniecznie odwiedź po drodze jeden z wcześniej proponowanych szczytów, a jeśli wolisz spokojny powrót wzdłuż rzeki, skorzystaj ze ścieżki pieszo-rowerowej.

Zarezerwuj swój pakiet

    Formularz Rezerwacji