W tym pakiecie sam docierasz na przystań pontonową w Sromowcach Niżnych przy ul. Pienińskiej 2.

Na miejscu jest parking do dyspozycji uczestników raftingu. Proponujemy przyjazd najpóźniej 15 minut przed umówioną godziną.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy, przeprowadzą z Tobą krótkie szkolenie po którym wyruszysz w dwugodzinną, niezapomnianą przygodę na Dunajcu, podziwiając Trzy Korony, Czerwony Klasztor, Skok Janosika, Sokolicę z poziomu Dunajca, dopływając do Szczawnicy. Spływ dostarczy Ci wielu wrażeń, rzeka – momentami rwąca, pozwoli na zastrzyk adrenaliny , żeby później ukoić i zrelaksować na spokojnej i cichej wodzie.

Przełom Dunajca jest miejscem, które nie sposób opisać w kilku zdaniach – musisz tu być i przekonać się sam o jego uroku.

W naszej wypożyczalni dysponujemy rowerami w ramach pakietu. Proponujemy drogę powrotną wzdłuż Dunajca – piękną ścieżką pieszo-rowerową o długości ok. 9 km (Szczawnica -Sromowce Niżne). Tutaj również atrakcji nie braknie – można podjechać do miejscowości Leśnica – niewielkiego centrum turystycznego. Wybór opcji z rowerem daje inne spojrzenie na tę samą trasę.

Koszt

90 zł normalny

70zł do 12 roku życia

    W cenie:

  • Kapok, Wiosła, Kask (na życzenie)
  • Worek lub beczka wodoszczelna na sprzęt elektroniczny.
  • Miejsce na pontonie 4, 6, 8 osobowym z przewodnikiem
  • Bilet wstępu do Pienińskiego Parku Narodowego
  • Wypożyczenie roweru

Rezerwacja Online
    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.